Úvodní stránka » WELLNESS-TERMAL

 

 

CENTRUM VODNÍ ZÁBAVY AQUALAND MORAVIA:

ZÁBAVA, ADRENALIN I RELAX PRO CELOU RODINU.

 

         

Jen 5  minut jízdy autem z Penzionu U Studánky, u nádrže Nové Mlýny, na Vás čeká největší centrum vodní zábavy na Jižní Moravě. Zábavu si zde užijí děti i dospělí. Jsme partnerem Aqualandu Moravia a pro hosty našeho penzionu jsou zde slevy na vstupné a služby. Bližší informace v Penzionu U Studánky. Po příjezdu na pobyt požádejte o slevový poukaz.

      AQUAPARK

Aqualand Moravia byl vybudován na místě někdejších římských lázní a jejich motiv se tak prolíná celým areálem. Najdou zde zábavu děti, puberťáci se vyřádí na adrenalinových atrakcích a dospělí si mohou dopřát pořádný relax,“ uvedl obchodní ředitel Petr Pavlacký

                            

Množstvím a velikostí jak vodních ploch, tak atrakcí, které jsou v České republice k vidění úplně poprvé, se Aqualand Moravia řadí mezi nejmodernější areály svého druhu. Venkovní obří tobogán Abyss, naše největší pýcha, je vůbec první v celé Evropě.

V areál Aqualandu Moravia na návštěvníky čeká 9 celoročních bazénů s léčivou geotermální termální vodou, 4 letní bazény s křišťálovou vodou, 2 celoroční dětské bazény, vše tedy s celkovou vodní plochou 3000 m2.

V části nazvané Neptunarium najdou návštěvníci průplavový relaxační bazén, který tvoří hlavní část bazénové haly, bazény s vlnobitím nebo dětské bazény. Bazény jsou vybavené celou řadou vodních atrakcí, jako jsou například vodní masážní trysky a sprchy, chrliče, bublinkovače, vodní stěny, vířivky, skákadla nebo šplhací sítě nad vodou.

  

V hale atrakcí Adrenalium si návštěvníci užijí 20 tobogánů a skluzavek, mezi něž patří například oblíbené U Wave, Kamikadze, Supercrater nebo Wild River. Jedinečné je také využití moderní projekční technologie, tzv. video mappingu, který ještě umocní adrenalinový zážitek z jízdy na tobogánech.

Pro děti jsou  připravené animační programy plné zábavy a soutěží o ceny. Odpočinout nebo pohrát si mohou v dětském koutku. 


                  

V Aqualandu Moravia na Vás čeká wellness zóna v duchu římských lázní, Forum Romanum Wellness, na ploše 2500 m2. Návštěvníci mohou relaxovat v 10 typech saun nebo využít až 14 parních, vodních a masážních procedur. Základem římských lázní jsou Caldarium, Laconium a Tepidarium.

"Pro relaxační bazény a wellness procedury je využívána voda z geotermálního vrtu 3G Mušov s vysokým obsahem minerálních látek dosahující teploty až 46 °C, který vyvěrá z hloubky 1450 m pod zemí,"  dodává Pavlacký.

Geotermální voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového aparátu, nemocí močového ústrojí, kožních a ženských nemocí. Součástí areálu je rovněž kryokomora, ve které jsou zdraví prospěšné reakce organismu vyvolány extrémně nízkou teplotou, její provozní teplota je -100  až  -160 °C.

Vyznavači relaxace jistě ocení solnou nebo aroma lázeň, balneo vany nebo ochlazovací studnu s ledovou tříští. Pro hýčkání těla je připravena velká nabídka zábalů a speciálních rituálů. Parkování pro návštěvníky je zajištěno zdarma na přilehlém parkovišti.

Více informací o Aqualandu Moravia najdete na 

http://www.aqualand-moravia.cz/

nebo

www.facebook.com/AqualandMoravia