Úvodní stránka » INDIKAČNÍ MASÁŽ

Indikační masáž  - doporučujeme

Tato masáž je u nás společně s Hammam procedurami nejvíce požadována. Tato speciálně sestavená masáž obsahuje celou řadu účinných masážních technik, s důrazem na místa, která v danou chvíli potřebují největší míru pozornosti, což je předmětem konzultace před samotnou masáží.

U indikační masáže jsou využity nejúčinnější prvky z více druhů masáží a samotné vlastní techniky. Najdete zde části masáží  lávovými kameny nebo prohřátí partií lavatermem, havajskou masáž Lomi Lomi, prvky z lymfatické masáže, z klasické masáže, či reflexně relaxační masáže. U zad jsou použity prvky z Breussovy masáže páteře. Tato masáž má vysoký terapeutický, regenerační a relaxační účinek. Uvolňuje svalové napětí a má celkově pozitivní vliv na problémy pohybového ústrojí. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje
a pomáhá detoxikaci organismu. Součástí indikační masáže je také energetická masáž - sladění toků energie v lidském těle.

 

   I. Indikační masáž základní – záda a šíje, jiné partie dle potřeby a požadavku klienta(60 min.)

   II. Indikační masáž částečná – masírované partie dle potřeby, většinou záda, šíje, relaxační a reflexní masáž končetin  (90 min.)

  III. Indikační masáž celého těla (120 min.)

  IV. Indikační masáž hlavy (30 min.)


cena 250,- Kč /  30 minut