Úvodní stránka » Olga Pitrunová - masáže

Olga Pitrunová, masér, balneoterapeut a specialista na procedury Hammam:

Masáže jsou přirozeným, šetrným a příjemným způsobem prevence a léčby bolestí zad, pohybového ústrojí i dalších tělesných orgánů. Když se přitom podíváte na statistiky, zjistíte, že více než 80% populace mívá problémy s bolestmi zad a pohybovým ústrojím.  Za svou patnáctiletou praxi v této oblasti - v České republice, na Slovensku a v Maďarsku - jsem získal bohaté zkušenosti, které budu rád předávat ve prospěch Vašeho zdraví.

Masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. Pravidelné a kvalitní masáže (ideální doba je jednou za 3 až 4 týdny dle druhu masáže) dokáží předcházet a hlavně taky účinně pomáhat od bolestí přetíženého a jednostranně namáhaného svalstva. Zmírňují psychické napětí a únavu, zlepšují stav pokožky a stimulují činnost lymfatického systému, čímž urychlují odvod škodlivých látek z těla. Masáž je ideální pro celkovou relaxaci a pozastavení, které při dnešním stresovém čase jistě rádi oceníte.

Vyberte si druh masáže či procedury, která je pro Vás ideální, a domluvte si u nás na recepci pro Vás nejvhodnější termín…

Jak masáž probíhá? V příjemné a přátelské atmosféře, při svíčkách a vůních přírodních esenciálních olejů z oblasti Magrebu. Sami nic nemusíte dělat, na nic nemusíte myslet. Pouze ležíte na pohodlném masérském lehátku, relaxujte a necháváte se hýčkat. Po samotné masáži či Hammam proceduře se budete cítit uvolnění, aktivní a odpočatí. Každý druh námi nabízených masáží má specifické účinky v závislosti na svém zaměření.
Jaké druhy masáží nabízíme a které jsou pro vás nejvhodnější? Na dalších stránkách najdete nabídku masáží a procedur. Určitě si vyberete.


Olga Pitrunová-masér, terapeut