Úvodní stránka » VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

"Penzion U Studánky" - BALNEO - ubytování v soukromí  REZERVACE POBYTU 

"Penzion U Studánky" je umístěn v moderně zrekonstruovaných prostorách. Důraz je zde brán na pohodlí hostů, a v tomto duchu je také vybaven a udržován. Ložnice jsou vybaveny pohodlnými, vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. Každá ložnice má vlastní koupelnu. Samozřejmostí jsou kvalitní bílé ručníky a osušky, mýdlo, či toaletní potřeby. Kuchyně jsou vybaveny pro pohodlnou přípravu jídel. Host přijde vždy do čistého a příjemného prostředí. WIFi a televize samozřejmostí. Díky umístění penzionu ideální pro rodiny s dětmi (venkovní vyžití).   

K dispozici je:

  • 1x apartmán pro čtyři osoby obývací ložnice(1x dvoulůžko - manželská postel a 2 x jednolůžko) vlastní koupelna se sociálním zařízením a kompletně vybavená kuchyńka s jídelním koutem 
  • 2x pokoj hotelového typu s koupelnou pro tři osoby(1x dvoulůžko - manželská postel a 1x přistýlkové jednolůžko) Tyto dva pokoje vychází do společenské místností s kuchyní, takže je možno je využít jako uzavřený samostatný velký apartmán pro šest osob, kde jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyní s jídelnou(společenská místnost je vyčleněna pouze pro tyto dva pokoje). 
  • Pokud vás je více, než je naše kapacita, v bezprostřední blízkosti penzionu U Studánky vám zajistíme další ubytovací kapacity. Přímo zajišťujeme Ubytovaní ve sklípku, které najdete hned vedle našeho penzionu(popis dole na konci stránky). Zde je k dispozici 5 lůžek

 

Vybavení aparmánů, pokojů - Penzion U Studánky, podrobnější popis:

Součástí apartmánu je ložnice se samostatnou koupelnou s WC a vybavená kuchyně s jídelním koutem.

 

 

apartmán 2 a 3   apartmán 2 a 3

 apartmán 2  apartman 2 a 3

apatmán 1  apatmán 1

 

Klademe důraz na Vaše pohodlí, pohodu a příjemný pocit z času stráveného v našem rodinném penzionu. Pro Váš příjemný a kvalitní spánek jsou postele  vybaveny speciálními a vysoce kvalitními spacími BALNEOROŠTY společnosti BALNEST s.r.o.  Tyto jsou velmi účinné pro snižování bolestivosti zad. V případě potřeby je po dohodě možno přidat ještě jednu přistýlku pro pátou, respektivně čtvrtou osobu, nebo postýlku pro malé dítě(např. rodina - 2 dospělí a 3 děti). Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny a povlečení, ručníky, mýdlo a toaletní potřeby. 

Přímo s  ložnice se vchází do kuchyně a do koupelny s WC.

  HV      

  kuchyně 2 a 3    

 

Kuchyně je připravena pro pohodlnou přípravu jídel. Je vybavená kuchyňskou linkou se zabudovaným dřezem. Pro tepelnou úpravu je k dispozici vařič, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Najdeme zde hrnce, pánev, nádobí, příbory... a další  vybavení pro pohodlnou přípravu jídel a konzumaci. Pro skladování potravin a studených nápojů zde je lednička s malým mražákem. V kuchyni je jídelní kout.

 

  HV   HV

  koupelna 2 a 3    koupelna 2 a 3

V koupelně vybavené podlahovým topením najdeme sprchový kout, WC, umyvadlo, toaletní potřeby, ručníky.... 

Apartmán je vybaven televizí, Wi-Fi připojením.

Po dohodě lze připravit, či zajistit snídaně, polopenzi, či víno od místních vinařů přímo na pokoj.

Uschování jízdních kol a dalšího sportovního vybavení v objektu.

 

 

Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a radost z chvil, strávených u nás a v našem regionu.

 

 


  V obci je možno zajistit stravování(jsou zde tři restaurace s dobrou kuchyní), finskou saunu, parní saunu, whirpool, masáže, let balónem, degustaci místních vín, dopravu na výlety, ale i spoustu jiných aktivit. V obci je sportovní areál a dětské hřiště. K Věstonické nádrži to je cca 15 min pěšky. V blízklosti(u Věstonické nádrže, u Mikulova....) jsou cyklostezky vhodné i pro  in line-bruslení.

 

 

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a zveme Vás na posezení u dobrého vínečka..Těšíme se na Vaši návštěvu.                        REZERVACE POBYTU