Penzion U Studánky

je umístěn v moderně zrekonstruovaných prostorách. Důraz je zde brán na pohodlí hostů, a v tomto duchu je také vybaven a udržován. Ložnice jsou vybaveny pohodlnými, vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. Každá ložnice má vlastní koupelnu. Samozřejmostí jsou kvalitní bílé ručníky a osušky, mýdlo, či toaletní potřeby. Kuchyně jsou vybaveny pro pohodlnou přípravu jídel. Host přijde vždy do čistého a příjemného prostředí. Wi-Fi, televize a klimatizace samozřejmostí. Díky umístění penzionu ideální pro rodiny s dětmi (venkovní vyžití).

K dispozici je:

1x apartmán pro čtyři osoby obývací ložnice
(1x dvoulůžko – manželská postel a kvalitní rozkládací sedačka pro každodenní spánek) – vlastní koupelna se sociálním zařízením a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem

2x pokoj hotelového typu s koupelnou pro tři osoby
(1x dvoulůžko – manželská postel a 1x rozkládací křeslo) – tyto dva pokoje vychází do společenské místností s kuchyní, takže je možno je využít jako uzavřený samostatný velký apartmán pro šest osob, kde jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyní s jídelnou (společenská místnost je vyčleněna pouze pro tyto dva pokoje).

Pokud vás je více, než je naše kapacita, v bezprostřední blízkosti penzionu U Studánky vám zajistíme další ubytovací kapacity. Přímo zajišťujeme Ubytovaní ve sklípku, které najdete hned vedle našeho penzionu. Zde je k dispozici 5 lůžek.

Vybavení aparmánů

Součástí apartmánu je ložnice se samostatnou koupelnou s WC a vybavená kuchyně s jídelním koutem.

Klademe důraz na Vaše pohodlí, pohodu a příjemný pocit z času stráveného v našem rodinném penzionu. Pro Váš příjemný a kvalitní spánek jsou postele vybaveny speciálními a vysoce kvalitními ortopedickými matracemi společnosti BALNEST s.r.o. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny a povlečení, ručníky, mýdlo a toaletní potřeby.
Přímo s ložnice se vchází do kuchyně a do koupelny s WC.

Kuchyně je připravena pro pohodlnou přípravu jídel. Je vybavená kuchyňskou linkou se zabudovaným dřezem. Pro tepelnou úpravu je k dispozici vařič, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Najdeme zde hrnce, pánev, nádobí, příbory… a další vybavení pro pohodlnou přípravu jídel a konzumaci. Pro skladování potravin a studených nápojů zde je lednička s malým mražákem. V kuchyni je jídelní kout.

V koupelně vybavené podlahovým topením najdeme sprchový kout, WC, umyvadlo, toaletní potřeby, ručníky….

Apartmán je vybaven televizí, Wi-Fi připojením a klimatizací.
Po dohodě lze zajistit víno přímo od majitele na pokoj.
Uschování jízdních kol a dalšího sportovního vybavení v objektu.