VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY:

Let horkovzdušným balónem

Let horkovzdušným balónem přímo v blízkosti ubytování! Můžete vzletět do vzduchu a sledovat, jak se pod vámi rozpíná svět všemi směry a odnést si nezapomenutelný zážitek, který vám odhalí krásu Pálavy a její okolí z úplně jiné perspektivy.

 

Aqualand Moravia

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty si můžete vyzkoušet vůbec poprvé v České republice!
Připraveny jsou pro vás kromě jiných oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Mikulov

Celý den můžete strávit prohlídkou historického města Mikulov, kde rozhodně stojí za to prohlídka zámku a výšlap na Svatý kopeček. Město Mikulov je od ubytování vzdálené pouhých asi 5 km. Cyklostezka u domu je samozřejmě variantou cestování na kole, či pěšky. Pokud zrovna nejste cykloturisti, můžete jet vlakem, kde vlaková zastávka je taktéž přímo u domu. Město Mikulov je rozhodně místo, které musíte vidět!

Mušovská jezera

Samozřejmostí je, že každý, kdo navštíví jižní Moravu, musí vidět i Mušovská jezera.

Lednicko – Valtický areál

V severozápadním výběžku Panonské nížiny, v nejteplejší a téměř nejsušší oblasti České republiky, se nachází Pavlovské vrchy. Zdejší zem dodnes střeží dávná tajemství lovců mamutu, Keltů i zapomenuté osudy vojáků X. římské legie, kteří tu podle legendy začali s pěstováním vinné révy.